OFERTA

Polska kuchnia na barce w Krakowie

Regionalna kuchnia

Restauracja na wodzie w Krakowie. Odkryj smaczną, naturalną, polską regionalną kuchnię. Serwujemy menu z oryginalnymi potrawami z regionu Małopolski. Świeże ryby, warzywa, przyprawy i zioła podbiją twoje podniebienie. Pokochasz polskie smaki!

Wieczór panieński na barce

Imprezy na barce

Ciekawe miejsce na imprezę w Krakowie? Barka Arkadia. Organizujemy imprezy firmowe, rocznice, wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie. Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny i oświetleniowy. Imprezę można połączyć z rejsem statkiem po Wiśle, potęgując niezwykłe wrażenia!

Impreza na barce

Eventy i szkolenia

Chcesz zorganizować spotkanie biznesowe lub szkolenie w Krakowie na barce? Event na barce z pewnością Cię wyróżni. Świetna lokalizacja koło Wawelu, dwa poziomy – górny i dolny pokład barki do dyspozycji, sprzęt audio-video i WIFI, profesjonalna obsługa gwarantuje powodzenie wydarzenia.

Wianki Smoki na Wiśle w Krakowie

Imprezy cykliczne

Najlepsze miejsce widokowe? Jeśli chcesz podziwiać z dala od zgiełku cykliczne imprezy kulturalne odbywające się co roku w Krakowie na bulwarach w zakolu Wisły, takich jak Wianki i Parada Smoków pokład naszej barki będzie jak znalazł!

Rejs statkiem po Krakowie

Rejs statkiem

Poczuj zew przygody! Zapraszamy na rejs statkiem Legenda, który może zabrać na pokład do 90 pasażerów. Kompleksowo organizujemy wycieczki dla grup i osób indywidualnych. Zadbamy o wasz dobry humor i wspaniałe wrażenia.

Rejs gondolą w Krakowie

Rejs Gondolą

Wenecja w Krakowie? Oferujemy klimatyczne rejsy gondolami, które mogą zabrać na pokład do 12 pasażerów. Zabierzemy cię w dowolną trasę po Wiśle i spełnimy marzenia o romantycznej wycieczce gondolą.